Naudojimo instrukcijos Biorecin

Biorecin yra profesionalus kremas nuo raukšlių, kuris greitai ir efektyviai padeda atsikratyti senėjimo požymių ir stangrina odą, puikiai maitina dermos ląsteles kolagenu ir elastinu. Puikiai parinktų ingredientų dėka oda tampa lygi ir elastinga. Taip pat sugriežtinamas veido ovalas, tai yra išnyksta trapumas, lupimasis ir išnyksta pakankamai gilios amžiaus raukšlės.

Nurodymai, kaip naudoti Biorecin?

Malonu naudoti šį produktą. Dėl subtilios, bet neriebios konsistencijos.

Subtili Biorecin kremo struktūra

Prieš vartojant būtina odą nuvalyti losjonu, toniku ar kitomis priemonėmis, atsižvelgiant į jos tipą. Be to, norint pasiekti maksimalų efektą, galite iš anksto garuoti veidą, kad atidarytumėte poras. Tada jums reikia nuvalyti jį sausu. Iš indelio galima lengvai pašalinti nedidelį kiekį grietinėlės. Paėmę reikiamą produkto kiekį, pašildykite jį iki kambario temperatūros ir padenkite visą veidą, ypatingą dėmesį skirdami raukšlių ir kitų amžiaus defektų vietoms. 5–7 minutes patrinkite ją išilgai masažo linijų ir palikite, kol visiškai įsigers. Tokias procedūras rekomenduojama pakartoti ryte ir prieš miegą mažiausiai 30 dienų. Jei viskas bus padaryta teisingai, rezultatas neliks jūsų laukti.

Vartojimo indikacijos:

  • Raukšlių atsiradimas
  • Šviesos praradimas
  • Stangrumo ir lygumo praradimas
  • Amžiaus dėmių atsiradimas

Kontraindikacijos

Remiantis atliktais tyrimais, ekspertai teigia, kad profesionalus kremas nuo raukšlių Biorecin yra visiškai saugus sveikatai. Negalima vartoti narkotikų tik tiems, kurie atskirai netoleruoja komponentų. Vaisto galite įsigyti oficialioje svetainėje Lietuvoje.